☰ منوها

  کد خبر : 39
  تاریخ : 1397/03/27   ساعت : 3:42:00 PM
QR code آثار راه یافته

به گزارش روابط عمومی جشنواره سایه، از ۷۲۰ اثر شرکت‌کننده در جشنواره از کل کشور، آثار زیر به بخش مسابقه‌ی جشنواره راه یافته‌اند:

به گزارش روابط عمومی جشنواره سایه، از ۷۲۰ اثر شرکت‌کننده در جشنواره از کل کشور، آثار زیر به بخش مسابقه‌ی جشنواره راه یافته‌اند:

هیئت انتخاب بخش داستانی متشکل از آقایان: رامتین شهبازی، ابراهیم ایرج زاد، عماد خدابخش، آثار زیر را برای شرکت در بخش داستانی برگزیده اند:
‏no files  ( رامین محمدیار ) .
برف تابستان ( امین چادگانی ) .
توت ( تیمور قادری ) .
 کلینر ( محمدرضا میقانی ) .
وحشی ( فردین انصاری ) .
 برای فروش ( علی بنائیان ) .
مسکوت ( محمد ثریا ) .
گلدسته ها ( محمد ثریا ) .
خودزنی ( ساسان کریمی ) .
بارسلونا ( محمد روح بخش ، کتایون پرمر ) . آپوفیس ( خشایار رحیمی ) .
فاش ( احسان مختاری ) .
تردمیل ( بنفشه جاهد ) .
تاول ( مرتضا شمس ) .
حصیل زهرا ( مهدی میرزایی ) .
 منسی ( عرفانه صادق زاده ، محمد امین جعفری ) .
آسمان آبی زمین پاک ( مهیار ماندگار ) .
خون سردی ( محمد رحمتی ) .
 خاکستر ( آریان گل صورت ) .
سایه فیل ( آرمان خوانساریان ) .
از حصکه با عشق ( محمد فراهانی ) .
تاسوکی ( پوریا پیشوائی ) .
چشماتو ببند ( ابوذر حیدری ) .
قرمز ( مهدی حسینی ، حمید حسینی ) .
 پنت هاوس ( لیلا اخباری ) .
مثل بچه آدم ( آرین وزیر دفتری ) .
تریبون ( رضا نجاتی ) .
هرکجا ( رضا قلی پور شهابی ) .
17 ساعت ( پدرام نوری ) .
راحانا ( کاظم دانشی ) .
پیشگو ( حسین فلاح آبادی ) .

هیئت انتخاب “بخش مستند” متشکل از آقایان:
وحید اله موسوی، محمد قاسمپور، مهدی مطهر، آثار زیر را برای شرکت در بخش مستند برگزیده اند:
پیرمرد و دریا ( محمدرضا کشاورز ) .
 پریخوانی ( معصومه کیانی ) .
سید شجاع ( سید حسن یوسفی ) .
بی گدار ( علیرضا دهقان ) .
جایی برای  خوابیدن ( امیر نجفی ) .
داستان عروسکها ( مصطفی فخاری نیری ) . استشهادی برای خانعلی ( آرمان قلی پور دشتکی )
. عروس بلوط ( رضا دانش پژوه ) .
زمستان یورت ( میلاد میرزاباقری) .
زیورک ( مهدی میرزایی ) .
لالایی دیگری برایم بخوان ( مریم علوی ) .
خانوم ف ( صادق سوری ) .
کلوت ( نازنین مصطفوی ) چغامیش ( آریان عطارپور) .
فرزند ( رضا فخاری ) .
گلستان ( امین پاک پرور ، الهه اسماعیلی ) .

هیئت انتخاب بخش تجربی متشکل از آقایان:
تیام یابنده، میلاد ستوده، فرشاد عسگری کیا، آثار زیر را برای شرکت در بخش تجربی برگزیده اند:
یک آینه ( حسین اللهیاری ) .
مخلوق ( مهراد شاهی ) .
ک ا و ( شیوا نوری ، فرهاد غریبی ) .
دیاپازون ( کاووس فرزادی ، مینو ایرانپور ) .

هیئت انتخاب بخش فیلم‌نامه متشکل از آقایان:
امیررضا نوری پرتو، محمد هاشمی، محمدرضا مجد، آثار زیر را برای شرکت در بخش فیلم‌نامه برگزیده اند:
بلوبری ( علی جعفر آبادی ) .
هیروشیما ( علی جعفر آبادی ) .
مثلا فیصل ( حمید امینی ) .
معلول کله گنده ( سروش جواد زاده ) .
آساره ( محمدرضا غلامان ) .
افرای سرخ ( محمد سرکشیکی ) .
 مارو ( محمد سرکشیکی ) .
آپوفینیا ( صادق اسحاقی ) .
رویای تلخ کودکی  ( المیرا آزاد ) .
خانه عروسک ( المیرا آزاد ) .
بی وطن ( مازیار تهرانی ) .
مورگ ( مازیار تهرانی ) .
سرراهی ( محمد علی فمی تفرشی ) .
 میزبان ( محمد علی فمی تفرشی ) .
اندوه ( رعنا جوادی  ) .
اکسترنال ( رضا نو فرستی ) .
بازتاب ( ابوالفضل شایان ) .
خفگی ( آرمین رحیمی نژاد ) .
 سارا ( محمدرضا قادری  ) .
نزدیک تر ( صادق اسحاقی ) .
وقتی باران آمد ( مرتضا شمس ) .
 آب پز ( کیمیا بیابانکی ورنوسفادرانی ) .
 کشتارگاه ( بهزاد پهلوانی ) .
چهلمین روز ( مهران شفیعی نیا ) .
سارا ( مهران شفیعی نیا ) .
کلاومن ( علی خمسه ) .
 آخرِ پاییز ، زمستان ( اشکان فرخی ) .
 موازی ( اشکان فرخی ) .
تصمیم کبری ( محمد علیپور ) .
کیمیا ( نازنین مصطفوی ) .
مرگ اگر مرد است ( حبیب الله ظهیر نیا ) .
 قانون حمایت از کارمندان ( محمد حسنی ) .
سایه روشن ( آرمین رحیمی نژاد ) .
شامورتی (کیمیا کاظمی).

دوازدهمین جشنواره ملی-دانشجویی فیلم سایه که توسط دانشگاه سوره به دبیری سروش حضرتی نیکو‌ برگزار می‌شود، از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ تیر در شهر تهران میزبان عموم مردم می باشد.

نویسنده خبر: admin